מאלמ פלדות בניה בע"מ

החברה המובילה בישראל בתכנון ואספקת שלד פלדה לתחום הבניה הירוקה והמתקדמת. בבעלותנו המפעל החדיש ביותר לשלדי מתכת בישראל, המסוגל לייצר מבנים בשלמותם מקומה אחת ועד 6 קומות, מבניה פרטית ועד מבני מסחר ומחסנים. החברה יבואנית חומרי הגלם והמתכת, ספקית ההנדסה ויצרנית השלד.
המפעל מחזיק במכונה של חברת Pinnacle העולמית בעלת מוניטין עולמי של למעלה מ-20 שנה בפיתוח מכונות ויצור שלד פלדה לענף הבניה במספר רב של מדינות. למכונה היכולת לייצר את השלד בדיוק רב, תחת ניהול של מחשב, לפי תוכניות מהנדס וללא התערבות של יד אנושית. פרופילים מרוחב 70 מ"מ ועד 250 מ"מ בעוביים 0.8 מ"מ 2 מ"מ.
תוכנית אדריכלית מתורגמת לתוכנית הנדסית מעולה על קובץ ומשוגרת למפעל אשר מסוגל לייצר את האלמנטים לכדי קונסטרוקציה מושלמת של המבנה על פי התוכנית האדריכלית במלואה. פלדה כבדה מקצועית יכולה להיות משולבת בתבנית הכללית של המבנה ועל פי צורך הנדסי. למפעל היכולות העצמיות לביצוע וייצור פלדה כבדה על פי דרישה.
חלקי השלד המיוצרים על פי המידות הספציפיות של המבנה מורכבים במפעל לכדי קירות, תקרות, מחיצות ונשלחים לאתר להרכבה מהירה בליווי תרשימים ושרטוטים מדויקים לאופן ההרכבה ולמניעת טעויות.

מ.א.ל.מ פלדות משתפת פעולה עם כל קבלן בניין בעל רצונות ויכולת להשתלב בתחום הבניה המתקדמת והינה יצרן המסוגל לייצר קונסטרוקצית שלד מלאה למבנים צמודי קרקע ועד לשש קומות.

החברה משתפת פעולה עם חברת ביצוע בשם ריג הנדסה 1995 בע"מ חברה בעלת סיווג קבלני ג' 3. המתמחה בבנית מבנים משלד פלדה דקת דופן מתכנון ועד מפתח ואיכלוס. ייצור השלד ממודל על ידי המהנדסים של ריג ומורכב לקירות על ידי מערך הביצוע שלהם. למהנדסי החברה ניסיון רב עם הטכנולוגיה והתמחות בכל תוכנות השרטוט הדרושות למידול תוכניות הבניה לשלד פלדה. מערך הביצוע נבחר בקפידה ועבר הכשרה ייעודית.

שלד פלדה

שלד פלדה

הדפסת שלד פלדה

מכונת הדפסת השלד

שלד פלדה

שלד פלדה

הדפסת שלד פלדה

הפלדה

שלד פלדה

שלד פלדה

הדפסת שלד פלדה

המפעל

יתרונות השירות

1

המתכות הטובות ביותר בעלות תוחלת חיים גבוה

2

תכנון מקדים של כל האלמנטים וצימצום טעויות בשטח

3

ניצול טוב והגדלת שטח המבנה

4

בית בשלד פלדה הינו עמיד לרעידות אדמה

5

אפשרות לאלמנטים עיצוביים מורכבים ויחודיים

6

אפשרות לשינויים במבנה בכל מועד

7

בניה פרטית עד שש קומות, גגות שטוחים, וגגות משופעים

8

כשבונים יבש וללא יציקות זמן העבודה מצטמצם משמעותית

קבלן, אדריכל, מעצב - מוזמן לדבר עמנו

מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם